Informácie o nás / About us

Chalupa Ondrej sa nachádza v horskej obci Donovaly v osade Hanesy,   800 m od centra Donovál. Je situovaná v dolinke na polosamote pri potoku a lese. Poskytuje priestor pre max. 9 ľudí. Priestor tvoria dve spálne, obytná kuchyňa, veranda, chodba, WC a kúpeľňa. Priestranná kuchyňa ponúka kompletné vybavenie (elektrický varič, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnku). K dispozícií je aj TV so satelitom. 

Prostredie je ideálne pre strávenie dovolenky s malými deťmi, sú tu široké možnosti na turistiku, cyklistiku, lyžovanie, snowboarding, paragliding. 

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi Vás privítame.

_________________________________________________________________________________________

We are inviting you to spend your holidays in Cottage Ondrej in the mountain village of Donovaly. The cottage is situated in wonderful environment in the settlement of Hanesy, 800m far from the village center.

It is a detached dwelling lying in a valley near the woods and a stream.The cottage serves for recreation of 6 to 9 people. There are two bedrooms, a habitable kitchen, a veradah,a corridor,a toilet and a bathroom. The spacious kitchen is fully equiped. There is an electric cooker, a kettle, a fridge and other necessary equipment avalaible.


Prostredie / The surrounding

Prostredie je vhodné pre vyznávačov letných a zimných športov a hlavne pre všetkých milovníkov prírody, zdravého životného štýlu a turistiky.

__________________________________________________________________________

The surrounding is appropriate for people fond of summer and winter sports, especially for lovers of nature and for those who are keen on healthy lifestyle and enjoy hiking.


História / History

Tradičná chalupa z dreva bola postavená koncom 19.storočia, následne bola využívaná na bývanie a hospodárstvo. Začiatkom 21.storočia bola zrekonštruovaná a prispôsobená na ubytovanie.

__________________________________________________________________________________________________

 The traditional wooden cottage was built at the end of the 19th century, used for dwelling and farming. At the beginning of the 21st century it was rebuilt and adopted to the requirements of modern living and today offers comfortable accomodation.


Kontakt

Adriana Šercelová

Donovaly
Osada Hanesy 609
976 39


00421903559405